VII Międzynarodowa Konferencja Naukowo-Szkoleniowa Polskiego Towarzystwa Chirurgii Naczyniowej

Szanowni Państwo!
Drogie Koleżanki i Koledzy!

W imieniu Prezesa Polskiego Towarzystwa Chirurgii Naczyniowej Prof. Grzegorza Oszkinisa serdecznie zapraszamy do udziału w VII Międzynarodowej Konferencji Naukowo-Szkoleniowej Polskiego Towarzystwa Chirurgii Naczyniowej, która odbędzie się w dniach 14-16 maja 2015 roku w Poznaniu w Hotelu ANDERSIA (Pl. Andersa 3). Zapraszam do zapoznania się ze szczegółami konferencji na stronie: www.ptchn2015.syskonf.pl.

Po raz pierwszy w ramach konferencji zorganizowany zostanie panel dedykowany dla elektroradiologów. Planujemy wykłady gości z kraju jak i z zagranicy oraz pokaz sprzętu z zakresu chirurgii naczyniowej.

Do wyboru 3 rodzaje uczestnictwa w konferencji:
• Opłata za udział w całej konferencji od 14 do 16 maja dla elektroradiologów, techników elektroradiologii i pielęgniarek (po przesłaniu zaświadczenia od pracodawcy potwierdzającego zajmowane stanowisko).
Pakiet obejmuje: udział w obradach, materiały konferencyjne, wyżywienie
Koszt pakietu: 450 pln brutto.

• Opłata za udział tylko w panelu elektroradiologicznym, dnia 16 maja (elektroradiolodzy, technicy elektroragiologii - po przesłaniu zaświadczenia od pracodawcy potwierdzającego zajmowane stanowisko).
Pakiet obejmuje: udział w obradach, materiały konferencyjne, wyżywienie
Koszt pakietu: 100 pln brutto.

• Studenci – wstęp bezpłatny (ilość miejsc ograniczona).

Nie przegap okazji zaprezentowania wyników swojej pracy badawczej lub poglądowej. Na abstrakty czekamy do 10 kwietnia br. Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Do zobaczenia w Poznaniu!
Komitet organizacyjny