Wyróżnienie dla Studenckiego Koła Naukowego z dziedziny elektroradiologii za działalność naukową

Wyróżnienie dla  Studenckiego Koła Naukowego  z dziedziny elektroradiologii  za działalność naukową

 

 

Polskie Towarzystwo Elektroradiologii wraz z Inżynierem i Fizykiem Medycznym zapraszają do udziału w konkursie na najbardziej aktywne Studenckie Koło Naukowe studentów kierunku  elektroradiologii!

Aby wziąć w  nim udział należy do 3 lipca zebrać materiały potwierdzające aktywność naukową koła  w roku akademickim 2015/2016 (szczegółowy wykaz w regulaminie konkursu ) i przesłać nam na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . Koło, które zdobędzie największą ilość punktów  (punkty są przyznawane na podstawie określonych kryteriów zawartych w regulaminie) otrzyma wyróżnienie oraz nagrody. Ogłoszenie wyników będzie miało miejsce podczas corocznych Ogólnopolskich Warsztatów z Okazji Światowego Dnia Radiologii.

Tegoroczne nagrody dla zwycięskiego koła to 10 wejściówek na VI Ogólnopolskie Warsztaty z Okazji Światowego Dnia Radiologii organizowane przez PTE oraz publikacje 4 artykułów o dowolnej tematyce w Inżynierze i Fizyku Medycznym  napisanych przez członków koła.

 

Regulamin Konkursu

Formularz Zgłoszeniowy

Dodatkowe informacje