IX Ogólnopolskie Warsztaty z okazji Światowego Dnia Radiologii

16-17 listopada 2019

odbędą się za:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Szanowni Państwo!

W imieniu Komitetu Organizacyjnego mam zaszczyt zaprosić Państwa w dniach 16-17 listopada 2019 do Poznania. Okolicznością spotkania będą IX Ogólnopolskie Warsztaty z Okazji Światowego Dnia Radiologii.

W tym roku symbolem warsztatów jest serce. W popularnej piosence usłyszymy, że to najpiękniejsze słowo świata. Zapisane przez Homera w formie he kardie stało się rdzeniem łacińskiego cor. Współczesne brzmienie tych słów odnajdziemy w języku medycyny, na przykład kardiologia oraz w codziennym – kordialny, czyli serdeczny.

Leonardo da Vinci miał powiedzieć, że serce jest jak orzech, z którego wyrasta drzewo tętnic i żył. Drzewo życia. Symbol nieśmiertelności, ale też dążenia do doskonałości.

Tradycyjnie na warsztaty zapraszamy elektroradiologów, techników elektroradiologii i studentów oraz słuchaczy kierunku elektroradiologia. Propozycję kierujemy także do fizyków i lekarzy, z którymi współpracujemy w zespołach interdyscyplinarnych. Warsztaty to czas nauki i wymiany doświadczeń, bo jak mawiał aforysta Feliks Chwalibóg nie wstyd nie wiedzieć, lecz wstyd nie pragnąć swojej wiedzy uzupełnić.

Pragniemy stworzyć okazję do dialogu pracowników ochrony zdrowia w zakresie wybranych aspektów diagnostyki i terapii pacjentów z problemami układu krążenia. Mamy nadzieję, że zagadnienia tegorocznych warsztatów poruszą serca i umysły Uczestników. Gdyż bez zrozumienia istoty problemów nie można podjąć działań ukierunkowanych na konkretnego pacjenta, ze świadomością ich ograniczeń i konsekwencji.

Gwarantujemy, że Poznań roztoczy przed Państwem swoje walory historyczne, kulturalne i kulinarne. Warto udać się na spacer po Starym Rynku na spotkanie z parą najsłynniejszych w Polsce koziołków i obejrzeć zabytkową zabudowę, smakując słodycz rogala marcińskiego.

Ewa Pasieka 
Przewodnicząca komitetu organizacyjnego

Aktualności

Rejestracja
Rozpoczęliśmy rejestrację do konkursu w sesji plakatowej oraz do IX Ogólnopolskie Warsztaty z okazji Światowego Dnia Radiologii!
Aby zgłosić się do konkursu lub zapisać na nasze Warszty wystraczy wypełnić formularz rejestracyjny.

Widzimy się już za 2 miesiące w Poznaniu !

Save the date
Rejestracja zgłoszeń do pierwszej sesji plakatowej już ryszyła, dlatego przypominy o kilku ważnych datach.

BONUS

Uwaga,w związku z piękną złotą jesienią dajemy BONUS❗️
A to oznacza dodatkowy tydzień na przesłanie streszczenia na I Sesja Plakatowa z okazji Światowego Dnia Radiologii.
Czekamy na abstrakty do niedzieli 20 października do godziny 23:59.

Rejestracja

Formularz rejestracyjny

Status

Sesja plakatowa

Zaakceptuj regulamin sesji plakatowej

Faktura

Zgoda na przetwarzanie danych

8 + 15 =

Formularz rejestracyjny sesji plakatowej


Informacja o przetwarzaniu danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Organizator IX Warsztatów z Okazji Światowego Dnia Radiologii informuje: 1.1 Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Polskie Towarzystwo Elektroradiologii z siedzibą w Wielkopolskim Centrum Onkologii, Garbary 15, 61 – 807 Poznań, reprezentowane przez Prezesa Bartosza Bąka. 1.2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu organizacji IX Warsztatów z okazji Światowego Dnia Radiologii, a także w celu informacyjnym dotyczącym organizacji kolejnych edycji Warsztatów; 1.3. Podstawą do przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest zgoda na przetwarzanie danych osobowych; 1.4. Podanie danych jest dobrowolne, jednak konieczne do realizacji celów, do jakich zostały zebrane; 1.5. Dane nie będą udostępnianie podmiotom zewnętrznym z wyjątkiem przypadków przewidzianych przepisami prawa (kiedy dane będą przekazywane innym podmiotom,) 1.6. Dane przechowywane będą przez okres pięciu lat od dnia rejestracji; 1.7. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo do: ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu, a także prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, poprzez kontakt mailowy.

Biuro konferencyjne - Polskie Towarzystwo Elektroradiologii

KRS: 0000370082 REGON 301601382 NIP : 7781476361
Rachunek bankowy: 54 1050 1520 1000 0023 5292 8176 ING Bank Śląski
Adres: Polskie Towarzystwo Elektroradiologii ul. Garbary 15 61-866 Poznań

Zarząd Polskiego Towarzystwa Elektroradiologii

towarzystwo@pte.net.pl | warsztatypte@gmail.com 

tel 61-8850-757 / 780

© 2019 PTE | Prywatność | Nota prawna |  Kontakt