Należysz do SKN, które aktywnie rozwija zainteresowania studentów z diagnostyki obrazowej, radioterapii,medycyny nuklearnej czy ochrony radiologicznej?
Bierzecie udział w konkursach naukowych, konferencjach, sympozjach czy publikujecie artykuły naukowe? Ten Konkurs jest dedykowany właśnie dla Was! 

Jeśli jesteś studentem kierunku elektroradiologia i należysz do studenckiego koła naukowego lub jesteś opiekunem koła, a tematyka waszych prac naukowych dotyczy radiologii, radioterapii, medycyny nuklearnej lub ochrony radiologicznej to ten konkurs jest właśnie dla Was!

Aby wziąć udział w wydarzeniu należy do 7 lipca zebrać materiały potwierdzające aktywność naukową koła w roku akademickim 2018/2019
(szczegółowy wykaz w regulaminie konkursu) i wypełnić zgłoszenie dostępne na tej stronie www.pte.net.pl/warsztaty. SKN, które zdobędzie największą liczbę punktów (punkty są przyznawane na podstawie określonych kryteriów zawartych w regulaminie) otrzyma wyróżnienie oraz atrakcyjne nagrody.

Ogłoszenie wyników odbędzie się 10 lipca 2019 r.

Wręczenie nagród odbędzie się podczas IX Ogólnopolskich Warsztatów z okazji Światowego Dnia Radiologii w Poznaniu 16 Listopada 2019r.

Jury konkursu:

Dominika Pazdan – Correa
Aneta Metelska 
Natalia Wypij
Ewa Pasieka 

© 2019 PTE | Prywatność | Nota prawna |  Kontakt |