Patron medialny

Drodzy Elektroradiolodzy,

czasopismo „Inżynier i fizyk medyczny” to pozycja niezwykle interesująca dla środowiska elektroradiologów, z którą warto być na bieżąco. Na łamach czasopisma swoją wiedzą i doświadczeniami dzielą się fizycy medyczni, inżynierowie kliniczni, elektroradiolodzy, lekarze, technicy, producenci aparatury, firmy serwisujące itd. Co ważne, tematyka dotyczy różnych zakresów naszej działalności. Poruszane są w nim tematy związane z: diagnostyką interwencyjną (zabiegową), diagnostyką obrazową, elektrodiagnostyką, informatyką medyczną (telemedycyną; e-zdrowiem), technicznymi środkami terapeutycznymi, implantami, sztucznymi narządami, bezpieczeństwem stosowania środków technicznych w medycynie, transportem medycznym, finansowaniem, organizacją i zarządzaniem w jednostkach ochrony zdrowia oraz rolą inżynierów medycznych w ochronie zdrowia i ich kształceniem.

Ponadto, jako PTE współpracujemy z czasopismem na różnych płaszczyznach. „Inżynier i fizyk medyczny” jest patronem medialnym Polskiego Towarzystwa Elektroradiologii, a przedstawiciele PTE są członkami Rady Naukowej i recenzentami. Ponadto, współpraca zaowocowała specjalną ceną elektronicznej prenumeraty rocznej dla członków PTE (o czym poniżej).

Punktacja MEiN: 20 puntów

 

Zarząd Polskiego Towarzystwa Elektroradiologii

 

Specjalna prenumerata dla członków PTE

Koleżanki i Koledzy,

w ramach udanej i konstruktywnej współpracy „Inżynier i fizyk medyczny” jest teraz dostępny w specjalnej cenie dla członków Polskiego Towarzystwa Elektroradiologii. Roczna prenumerata elektroniczna to jedyne 50 PLN. Jedyny warunek to członkostwo w PTE oraz aktualnie opłacona składka członkowska. Dla przypomnienia, składka członkowska wynosi obecnie jedyne 45 PLN/rok.

Zasady nabycia prenumeraty ogłaszamy zawsze drogą mailową. Jeśli ktoś chce dołączyć w trakcie roku kalendarzowego, prosimy o kontakt email.

 

Zarząd Polskiego Towarzystwa Elektroradiologii

 

© 2021-2023 PTE | Prywatność | Nota prawna | Regulamin | Kontakt